ویترین فروشگاهی

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

فروشنده :‌ پرآرینتماس بگیرید
%


یکی از موارد مهمی که در چیدمان و تجهیز فروشگاه و یا مغازه بسیار حائز اهمیت بوده وبه عنوان یکی از اساسی‌ترین تجهیزات هر فروشگاهی به شمار می‌رود انتخاب ویترین فروشگاه و ویترین مغازه با ظاهری مناسب و جذاب میباشد که در هنگام انتخاب آن باید به ابعاد ، طرح ، جنس و متناسب بودن آن با اجناس فروشگاه توجه نمود.
ویترین هایی که توسط فروشگاه پرآرین عرضه می‌گردد دارای طراحی ساده بوده که طول آنها در سه سایز ۱۰۰ ، ۱۵۰ و ۲۰۰ سانتی متر بوده و دارای عرض ۵۰ سانتیمتر و ارتفاع ۹۵ سانتی متر و فاقد شیشه میباشد.
تعداد طبقات ویترین در دو مدل ۳ و ۴ طبقه عرضه می‌گردد که مشتری با توجه به نیاز خود می‌تواند آن را انتخاب نماید.

 

انواع ویترین فروشگاهی

ویترین‌های فروشگاهی و مغازه دارای انواع مدلها و طرح‌های مختلف میباشد و از لحاظ جنس به کار رفته در آنها میتواند از آهن ، آلومینیوم ، چوب و ... ساخته شوند.
ضمن اینکه ابعاد و اندازه و تعداد طبقات آنها نیز متفاوت میباشد.

 

ویترین مغازه

قیمت ویترین فروشگاهی 

قیمت ویترین فروشگاهی به عوامل مختلفی از قبیل جنس ویترین ، اندازه و ابعاد آن ، مدل و ... بستگی دارد با این حال بهتر است جهت اطلاع از قیمت ویترین هنگام انتخاب ویترین از فروشنده راهنمائی بخواهید سپس اقدام به خرید نمائید.

 

خرید ویترین فروشگاهی

در هنگام خرید ویترین فروشگاهی متراژ فروشگاه خود را مد نظر قرار دهید. تا حد امکان بهتر است طرح و رنگ ویترین خود را با دکوراسیون فروشگاهتان هماهنگ بوده و جنس آن را طوری انتخاب کنید که استحکام لازم را داشته و در هنگام قراردادن محصولات مورد نظر خود دچار شکستگی نشود. وزن سبک ویترین به جهت حمل راحت آن بسیار حائز اهمیت است که در هنگام خرید باید به آن توجه نمود.

 

فروش ویترین فروشگاهی

در زمینه فروش ویترین فروشگاهی همکاران ما آماده راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب هر چه بهتر شما در خرید ویترین مورد نظرتان بوده و تلاش خواهند نمود تا رضایت خاطر هر چه بیشتر شما را فراهم نمایند ، بدین منظور شما می‌توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 021-28423064 - 021-28423063 - 09122430724