نردبان تاشو

نردبان تاشو را که نردبان جمع شونده یا مفصلی می نامند در کشور آمریکا توسط فردی بنام John H.Balsley اختراع شده است.نمونه اول آن از جنس چوب بود اما امروزه نردبان تاشو راه به خاطر استحکام و امنیت بالا از آلومینیوم تولید می کنند.نردبان های تاشونده قابلیت استفاده هم در وسط اتاق یا سالن زمانی که روی سقف کار میکنیم هم تکیه به دیوار دارند و در هر دو صورت عملکردی فوق العاده دارند.

نردبان تاشو هم می تواند از ۲عدد که به آن نردبان تاشو ۲ تکه و هم از۴ عدد که به آن نردبان تاشو ۴ تکه می گویند ساخته شود.نوع چهارتکه ان به دلیل اینکه ۲بار جمع می شود حجمش نصف نوع ۲ تکه است.

نردبان تاشو ۴ تکه که از ۱۲ پله و ۴ قطعه نردبان آلومینیومی طراحی شده است و بوسیله ۳ جفت لولا به یکدیگر متصل شده.یعنی در حالت دو طرفه در هر طرف ۲ عدد نردبان داریم.ارتفاع برای این محصول۱۷۵ سانتی متر است.برای کار در وسط سالن استفاده از نردبان تاشو۴تکه گزینه مناسبی خواهد بود زیرا تا ارتفاع ۷متر هم دسترسی خواهند داشت.

 

خرید نردبان تاشو


نکاتی که در خرید نردبان تاشو باید توجه نمود:
استحکام در خرید نردبان فلزی بسیار مهم است زیرا ازافتادن و آسیب جلوگیری میکند.نردبان های فلزی تا وزن ۱۱۵ کیلوگرم را به راحتی تحمل میکنند و از این جهت مورد اطمینان هستند.
دسته هلالی شکل در این نردبان موجب ان شده که در هنگام ایستادن در بالاترین پله به راحتی تعادل را حفظ نماید.از نردبان های سه پله در انواع محیط مانند:منزل،کارخانه،کارگاه و... استفاده می کنند.
پله های این نردبان عریض و مقاوم هستند و اطمینان را در بالا رفتن از آن بیشتر می نماید.

 

مرکز فروش نردبان تاشو

فروشگاه اینترنتی پرآرین فروش انواع نردبان فلزی و آهنی تاشو با بهترین قیمت.جهت خرید و یا سفارش نردبان های فلزی و آهنی تاشو با ما در تماس باشید.
 

قیمت نردبان تاشو

قیمت نردبان تاشو به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.یکی از این پارامتر های جنس نردبان می باشد.در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی پرآرین انواع نردبان های آلومینومی و آهنی و .. موجود می باشد. از دیگر پارامتر های تاثیر گذار در قیمت نردبان تاشو ابعاد و تعداد پله نردبان تاشو می باشد که هرچه ابعاد بزرگتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.جهت دریاقت قیمت با ما در تماس باشید.

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 021-28423064 - 021-28423063 - 09122430724