قفسه فلزی

قفسه فلزی به عنوان یکی از مهمترین و اساسی ترین ملزومات مورد نیاز جهت نگهداری و چیدمان لوازم و اثاثیه ، کالاها و محصولات در منازل ، فروشگاهها ، ادارات ، شرکتها و ... می باشد و در چیدمان ، مرتب کردن کالاها و لوازم ، همچنین ، دسترسی راحت ، آسان و سریع به آنها و استفاده بهینه از فضای موجود و افزایش فضای مورد نظر تاثیر بسزائی دارد.
به عنوان نمونه در فروشگاهها با چیدن کالا ها یا محصولات بر روی آن تاثیری مثبت در ذهن مشتری گذاشته و در نظم دادن به محیط نقش موثری را ایفا می کند . همچنین مراجعه کنندگان به فروشگاه با خیالی آسوده خرید خود را انجام داده و به بازدید از قفسه های بیشتر ترغیب میگردند. همچنین شما میتوانید با قفسه بندی کردن انباری منزل نیز تا حد زیادی از بهم ریختگی و انباشت وسایل بر روی یکدیگر جلوگیری نموده و ضمن تمیز نگاهداشتن انباری با سهولت به لوازم مورد نیاز خود دسترسی خواهید داشت.
تاثیری که نظم و ترتیب بر روی ظاهر یک فضا می گذارد قابل وصف نخواهد بود . اگر بتوانید در یک فضا علاوه بر زیبا سازی نظم را نیز نگاه دارید قطعا هم برای خودتان هم دیگران نتایج مثبتی را در بر خواهد داشت.

 

انواع قفسه فلزی


قفسه انواع مختلفی دارد که بسته به جنس و مدل آن دارای کاربردهای گوناگون است که قفسه فلزی یکی از رایجترین انواع قفسه می باشد که ضمن اینکه دارای استحکام و مقامت بالا می باشد هزینه آن نسبت به قفسه های چوبی کمتر است .

قفسه فلزی مشبک


یکی از قفسه هایی که بیشتر در منازل به عنوان قفسه کتاب و .... کاربردهای فراوانی دارد ، قفسه فلزی مشبک میباشد که به وسیله قطعه ای پلاستیکی به نام اتصال مونتاژ می گردد. هرقفسه دارای چهار قطعه به صورت مربع یا مستطیل برای کف ، پشت و دیوارها و در اندازه های ۳۲×۳۲ و ۴۷×۳۲ برای کف و پشت کاربرد دارد و ۶ عدد اتصال نیز برای متصل نمودن آنها به یکدیگر استفاده می گردد. البته این نوع قفسه در برخی از فروشگاهها و نمایشگاهها و ... نیز قابل استفاده میباشد.

قفسه فلزی پیچ و مهره ای


یکی دیگر از رایجترین و پرمصرف ترین قفسه ها ، قفسه فلزی پیچ و مهره ای می باشد و جزء یکی از قدیمی ترین قفسه ها محسوب می شود که از ۴ شاخه که به شکل نبشی سوراخ دار می باشد به عنوان پایه بهره گرفته و پانل یا کفه ها بوسیله پیچ و مهره به پایه ها متصل میگردد ، این نوع قفسه بیشتر جهت نگهداری و انبار نمودن لوازم و اثاثیه ، ابزارآلات ، قطعات یدکی ،و سایر اقلام در انبارهای منازل ، فروشگاهها ، سالن ها و مجموعه های اداری و بایگانی مورد استفاده قرار می گیرد . مونتاژ این نوع قفسه به آسانی و با کمترین ابزار و در سریعترین زمان  امکانپذیر بوده و نیاز به تخصص خاصی در زمینه آشنایی با نصب قفسه بندی ندارد.
 

قیمت قفسه فلزی

 

یکی از مواردی که بیان کننده ارزش هرچیزی می باشد قیمت و بهای آن است. قیمت قفسه فلزی نیز بیان کننده ارزش آن می باشد که معمولا در قیمت های متفاوت عرضه می گردند. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که لزوما هر جنس گران قیمت با کیفیت نخواهد بود ، همچنین هر جنس ارزان قیمتی نیز بی کیفیت نمیباشد. شما می توانید جهت استعلام قیمت از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

 

خرید اینترنتی قفسه فلزی

 

محصولات قفسه بندی انواع مختلفی دارد و هر محصول از لحاظ طول ، عرض ، ارتفاع ، میزان تحمل هر طبقه ، ضخامت ورق ، نوع ورق ، نوع رنگ و... اخلاف دارد به همین دلیل هنگام مراجعه برای خرید قفسه فلزی به هیچ عنوان تقاضای اعلام قیمت به صورت متری را ننمایید چرا که حتی ارائه قیمت به صورت تقریبی اقدامی غیر اصولی بوده و در تصمیم نهایی دچار اشتباه خواهید شد. با توجه به کاربرد و متناسب با هدفی که شما از خرید قفسه دارید میتوانید جنس و نوع قفسه خود را انتخاب کنید . توجه به نوع و کیفیت قفسه و استفاده حداکثری از فضای مورد نظر یکی از عوامل مهم در انتخاب قفسه می باشد که باید به آن توجه نمود ضمن اینکه استحکام و مقاومت قفسه تاثیر بسزایی در تحمل وزن لوازم و کالاهای مورد نظر خواهد داشت.شما همچنین می توانید با خرید اینترنتی قفسه فلزی از فروشگاه پرآرین اقدام نمایید.

 

فروش قفسه فلزی

 

فروشگاه پرآرین در زمینه فروش قفسه فلزی در نظر دارد تا با تنوع محصولات قفسه بندی در آینده ای نزدیک مشتریان محترم را در زمینه انتخاب قفسه مورد نظر خود بهتر یاری رساند. در حال حاضر این امکان برای شما عزیزان فراهم میباشد تا جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید. در کنار فروش قفسه فلزی آمادگی داریم تا جهت نصب قفسه نیز همکاران فنی را به شما معرفی نماییم. فروش قفسه فلزی توسط ما ، طبق نظر و خواسته مشتری انجام خواهد گرفت و تلاش خواهیم نمود تا حد امکان رضایت خاطر مشتری را جلب نماییم.

 

محصولات (5 کالا)
هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 021-28423064 - 021-28423063 - 09122430724