نردبان آهنی

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

فروشنده :‌ پرآرینتماس بگیرید
%


نردبان وسیله ای برای بالا رفتن از دیوار ، درخت و ... می باشد ، به عبارت دیگر برای دسترسی بهتر و آسانتر به مکانهای بلند و سطوح غیر قابل دسترس از نردبان بهره میبرند و در صورت استفاده و نگهداری صحیح برای سالیان درازی میتوانید از آن استفاده نمایید.از جمله کاربردهای نردبان در منزل میتوان به:

 

  •  تمیز کردن سقف و دیواره های منزل
  • تمیز کردن کمد ها و کابینت های بالا
  • نصب پرده
  • رنگ آمیزی دیوار ها و سقف منزل
  • و... اشاره کرد.
  • همچنین از جمله کاربرد های این ابزار در صنعت میتوان به:
  • جوشکاری و تعمیرات در ارتفاعات
  • رنگ آمیزی 
  • قراردادن و برداشتن اشیا در انبار ها و مغازه ها اشاره کرد.


نردبان فلزی

نردبانها در انواع مدلها و اندازه های مختلف به صورت یکطرفه ، دوطرفه ، کشویی و ... و از چوب ، پلاستیک ، آهن ، آلومینیوم یا ترکیبی از آلیاژهای مختلف ساخته می شوند. نردبان آهنی که در تولید آن آهن مورد استفاده قرار میگیرد بر خلاف نردبان آلومینیومی دارای خاصیت ضد زنگ زدگی نبوده و در مقابل رطوبت مقاوم نمی باشد که وزن آن نیز نسبتا از نردبانهای آلومینیومی سنگین تر می باشد.از مزیت های نردبان آهنی می توان به تحمل وزنی بالاتر نسبت نردبان آلومینیومی و ... اشاره کرد.

 

خرید نردبان فلزی

با توجه به هدف مورد نظر شما از خرید نردبان و با در نظر گرفتن قیمت می توانید آن را خریداری نمایید. در هنگام خرید حتما ارتفاع مورد نظر خود را در نظر گرفته و با توجه به آن نردبان مورد نظر خود را خریداری نمایید. با توجه به انتظاری که شما از خرید نردبان دارید می توانید از نردبان های دارای پله پهن یا باریک استفاده نمایید. نردبان خانگی عموما دارای پله پهن بوده که ایستادن و انجام کار بر روی آن حتی برای مدت طولانی آسان نموده و مانع خستگی در حین کار می گردد.

 

 فروش نردبان فلزی

با توجه به تنوع جنس و سازنده های مختلف نردبان همواره سعی خواهیم نمود تا حد امکان کلیه نردبان های موجود را مستقیما از تولید کننده خریداری و به شما عرضه نماییم . مشتریان عزیز می توانند جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت نردبان فلزی با ما تماس حاصل نمایند. در فروش نردبان همواره سعی خواهیم نمود تا رضایت مشتریان عزیز را برآورده نماییم.

 

نحوه استفاده و نگهداری از نردبان

هنگامی که نردبانی را خریداری میکنید قبل از استفاده حتما به دستورالعمل های کارخانه سازنده توجه نموده و در صورت داشتن بروشور حتما آن را مطالعه نمایید.
تا حد امکان از نردبانهای محکم و باثبات استفاده نموده و سطحی که نردبان برروی آن قرار میگیرد مسطح باشد. بعضی نردبانها بسته به نوع و مدل آنها برای مصارف خاصی طراحی شده اند و لزوما در همان مورد قابل استفاده خواهند بود. همچنین در زمان استفاده از نردبان برای ایمنی بیشتر نردبان را در زاویه مناسب از دیوار قرار داده و هیچگاه بر روی اجسام متحرک دیگر قرار ندهید. این نکته را به یاد داشته باشید که هرگز برای بلندتر شدن نردبان ، دو نردبان مجزا از هم را به یکدیگر متصل نکنید چرا که ضمن خطرات احتمالی که برای شما خواهد داشت باعث کاهش عمر مفید آنها خواهد شد. بهترین روش جابجا کردن نردبانها به این صورت است که ضمن اینکه احتیاط کامل را در جابجا کردن آن باید به عمل آورد آنرا موازی با سطح زمین حمل نمایید و از سقوط و افتادن آن به هر طریقی جلوگیری به عمل آورید. در هنگام استفاده از نردبان در محلی که نردبان را قرار می دهید مطمئن شوید پایه های نردبان هم سطح یکدیگر باشد و محکم بر روی زمین قرار گرفته باشد و در مکانهای پر رفت و آمد از نردبان استفاده ننمایید و در صورت لزوم اطراف نردبان را برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه حصار کشی نمایید.

هر زمان که خواستید از نردبان استفاده نمایید ضمن بررسی نمودن آن از به کار بردن نردبانهای معیوب و دارای ایرادات عمده بپرهیزید و پله هاو اتصالات نردبان را بررسی نموده و مطمئن شوید محکم و با اطمینان بسته شده باشند. نردبان را همیشه تمیز نموده و در محلی نگهداری کنید که به راحتی قابل دسترس بوده و برای عدم سقوط و افتادن آنها بر روی افراد به شیوه صحیح نگهداری نمایید. همواره در مواقع مناسب نردبان را بررسی نموده و از پاک بودن پله های نردبان از روغن ، گریس ، و سایر مواد لغزنده قبل از استفاده اطمینان حاصل نمایید . به هیچ عنوان از پشت به نردبان تکیه ندهید و ضمن آنکه از صاف و یکنواخت بودن مکانی که نردبان بر روی زمین قرار می گیرد باید اطمینان حاصل کنید و در زمان بالا رفتن از نردبان نیز باید روبروی آن بوده و با دستها یکی پس از دیگری آن را گرفته و بالا رفت. ایستادن در بخش مرکزی نردبان در حفظ تعادل بسیار موثر بوده و همیشه سعی نمایید وزن بدنتان را در هنگام بالا رفتن از نردبان به وسط آن تحمیل نمایید . همیشه با یک دست نردبان را محکم نگه دارید و از سر پله های بالای نردبان به هیچ عنوان استفاده نکنید چرا که تکیه گاه مطمئنی نخواهید داشت. هنگام ایستادن بر روی نردبان به هیچ عنوان طول آن را افزایش نداده و از جابجا نمودن آن خودداری نمایید.

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 021-28423064 - 021-28423063 - 09122430724