ویترین مغازه

ویترین مغازهجمعه ۱۴ آذر سال ۱۳۹۹

تجارت بصری روشی است که در صنعت خرده فروشی تهیه نقشه‌های کف و نمایشگرهای سه بعدی را به منظور به حداکثر رساندن فروش انجام می‌دهد.کالاها و خدمات می‌توانند برای برجسته کردن ویژگی‌ها و مزایای آنها نمایش داده شوند. هدف از این تجارت بصری جذب ، تعامل و ایجاد انگیزه در مشتری برای خرید است.تجارت بصری معمولاً در فضاهای خرده فروشی مانند فروشگاه‌ها اتفاق می‌افتد.ویترین‌های مغازه طراحی شده برای جلب مشتری به یک فروشگاه یا مغازه، به عنوان پوشش پنجره‌های بزرگتر در نمای جلو یک مغازه توصیف می‌شود.اساسی‌ترین معنی نمایشگر پنجره این است که نمایشگر پنجره چیدمان موارد به گونه ای است که باعث جلب مشتری می‌شود

 

انواع ویترین مغازه

  • ویترین مرتفع
  • نمایش ویترین جزیره ای
  • بدون شیشه
  • ویترین‌های جعبه ای
  • ویترین زاویه دار

 

ویترین مغازه مرتفع

از این نوع ویترین‌های بلند برای بالا بردن محصولات برجسته به اندازه کافی برای جلب توجه استفاده می‌شود ، که معمولاً با یک نمایشگر گرافیکی یا روش نمایش خود، برای آگاهی بیشتر استفاده می‌شود. می‌تواند ویترین بسته یا باز باشد که در سطح بالاتری قرار دارد.

 

نمایش ویترین جزیره ای

نمایش ویترین‌های جزیره ای فقط در بخش‌های بزرگ و فروشگاه‌های شاخص قابل مشاهده است. چنین صفحه نمایش برای فضای کفش مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرده فروشان از این نوع نمایشگرهای ویترین برای ایجاد حس تمرکز روی جدیدترین محصولات یا تبلیغات استفاده می‌کنند.

 

بدون شیشه

در این سبک از ویترین محصولات در داخل فروشگاه در دیدرس مشتری قرار می‌گیرد و به راحتی توسط رهگذر قابل مشاهده است.

 

ویترین مغازه جعبه سایه

این جعبه‌ها برای لوازم لوکس مانند ساعت و جواهرات کاربرد دارد که در ویترین ورودی فروشگاه قرار می‌گیرد.و نیاز به نورپردازی دارد.


قیمت ویترین مغازه

قیمت ویترین مغازه به عوامل مختلفی از قبیل جنس (فلزی یا غیر فلزی) ویترین ، اندازه و ابعاد آن ، مدل و ... بستگی دارد با این حال بهتر است جهت اطلاع از قیمت ویترین هنگام انتخاب ویترین از فروشنده راهنمائی بخواهید سپس اقدام به خرید نمائید.

 

خرید ویترین مغازه

در هنگام خرید ویترین مغازه متراژ فروشگاه یا مغازه خود را مد نظر قرار دهید. تا حد امکان بهتر است طرح و رنگ ویترین خود را با دکوراسیون مغازه تان هماهنگ بوده و جنس آن را طوری انتخاب کنید که استحکام لازم را داشته و در هنگام قراردادن محصولات مورد نظر خود دچار شکستگی نشود. وزن سبک ویترین به جهت حمل راحت آن بسیار حائز اهمیت است که در هنگام خرید باید به آن توجه نمود.

 

فروش ویترین مغازه

در زمینه فروش ویترین مغازه همکاران ما آماده راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب هر چه بهتر شما در خرید ویترین مورد نظرتان بوده و تلاش خواهند نمود تا رضایت خاطر هر چه بیشتر شما را فراهم نمایند ، بدین منظور شما می‌توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

0 نظر

دیدگاه ها و نقطه نظرات

*

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 021-28423064 - 021-28423063 - 09122430724