بند رخت فلزی

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

فروشنده :‌ پرآرین0
%


یکی از وسایل ضروری به خصوص در داخل آپارتمانها ، بند رخت می باشد که دارای انواع مدلهای گوناگون و طرح های مختلف ، که هر یک ویژگیهای خاصی دارند می باشد.
با توجه به محدودیت فضا در خانه ها و آپارتمانها بند رخت یکی از وسایل لازم ، با کارایی بالا و همینطور وسیله ای برای خشک کردن انواع البسه از قبیل مانتو ، پالتو ، روسری ، شال ، جوراب و .... قابل استفاده می باشد که اغلب برای جهیزیه عروس خریداری میگردد.
برای کسانی که در آپارتمانها زندگی میکنند حتما برای قراردادن لباسهای خود به یک بند رخت نیاز دارند تا بتوانند لباسهای شسته شده خود را خشک نمایند در آپارتمانها بیشتر بند رخت را در بالکن خانه قرار میدهند اما اگر جایی برای پهن کردن لباسهای خود ندارید در داخل خانه نیز میتوانید از آن استفاده کنید.

خرید بند رخت فلزی

در خرید بند رخت فلزی باید به ظرفیت و استقامت آن توجه ویژه داشت چرا که بسیاری از بند رخت ها تحمل وزن بالا را ندارند و چنانچه شما بخواهید برای لباسهای جین یا کت و پالتو که از لباسهای نخی و پیرآهن ها و مانتوها سنگین ترند استفاده کنید جوابگوی شما نبوده و برای شما مشکل ساز خواهد شد ضمن اینکه با شستن لباسها و نمدار بودن آنها وزنشان نیز افزایش می یابد پس باید بند رختی را انتخاب کنید که از استحکام بیشتری برخوردار باشد. بند رخت ها معمولا از لحاظ نوع جنس بکار رفته در آنها از چوب ، آهن ، آلومینیوم یا ترکیبی از اینها ساخته می شوند که هر کدام به نوبه خود مزایا و معائبی را دارد. یکی از مولفه های مهم در انتخاب بند رخت اندازه و سایز آن می باشد به عنوان نمونه بند رختی که کوچکتر بوده یا تعداد طبقات و میله های آن کمتر باشد برای خانواده های پرجمعیت یا کسانی که کودک خردسال دارند مناسب نیست چرا که خانواده های پرجمعیت یا اشخاصی که کودک خردسال دارند باید به دنبال بند رختی باشند که فضای زیادی داشته باشد البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که فکر نکنید هر چه اندازه بند رخت بزرگتر باشد بهتر است قبل از هرچیز باید بررسی کنید که آیا در منزلتان اصلا فضای کافی برای قراردادن یک بند رخت بزرگ دارید یا خیر. بلندی بند رخت هم باید به اندازه ای باشد که لباسها به زمین سائیده نشوند . نوع لباسهایی که استفاده میکنید در انتخاب بند رخت و تعداد طبقات و میله های آن نقش مهمی دارد به عنوان مثال اگر تمایل دارید بند رختی داشته باشید که هم تاشو بوده و هم بتوانید شلوارهای رسمی تان را که خط اتو دارد کاملا صاف روی آن پهن کنید مدلی راخریداری نمائید که پس از باز شدن طول آن بیشتر از قد شلوارتان باشد.
بند رختها با توجه به اندازه ، جنس ، امکانات و کیفیت دارای قیمتهای متفاوت می باشند که شما می توانید با توجه به بودجه خود مناسبترین آنها را انتخاب و خریداری نمایید.

 

 

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 021-28423064 - 021-28423063 - 09122430724